LAKTAČNÍ poradenství

Jsem certifikovaná laktační poradkyně Mamila o.z. Mám zkušenosti se stovkami klientek. Jsem tu pro Vás pokud Vás trápí bolestivé kojení, máte strach, že Vaše miminko dostatečně nepřibírá, pokud musíte dokrmovat a nejste si jista dávkou či způsobem dokrmu, pokud prožíváte období, kdy miminko hodně pláče a nevíte proč, pokud se miminko po porodu nepřisálo, či pokud používáte kloboučky a chcete je odstranit nebo pokud se chcete prostě ujistit, že kojení probíhá tak, jak má.

 

Moje služby laktačního poradenství zahrnují sms komunikaci zdarma (odpovídám vždy do 24 hodin) ve všední dny i o víkendu. A pokud jste má klientka pak všechny hovory do 15 minut zdarma.

Zde se dozvíte více o ceně mých služeb.

 

laktační poradenství

bolavé bradavky

 

Ukážu Vám, jak na kojení, aby nebolelo. Jak se o bradavky starat a co na ně použít, aby se co nejdříve zahojily.

Kontaktujte mne

MIMINKO NEPŘIBÍRÁ

 

Máte strach, že miminko nemá dostatečný příjem mateřského mléka? Naučím Vás, jak poznat, zda Vaše miminko pije a zdali pije dostatečně. V případě potřeby dokrmu Vám ukáži jakou formu zvolit, aby se tvorba co nejdříve zvýšila.

Kontaktujte mne

miminko se nepřisává

 

Ukáži Vám, jak miminko můžete na prs nalákat. Jak zlepšit techniku polohy a přisátí, aby se přisátí podařilo, co nejdříve. Naučím Vás, jakým způsobem dokrmovat, aby nebylo bráněno dobrému přisátí.

Kontaktujte mne

Nespokojené miminko

 

Je Vaše miminko příliš plačtivé? Prožíváte nekonečná odpoledne a večery, kdy miminko jenom pláče? Poradím Vám, jak pomoci miminku, aby bylo spokojené celý den, jak mu pomoci usnout nebo jak na bolavé bříško.

Kontaktujte mne