péče o těhotnou ženu a ženu po porodu

Tělo těhotné ženy potřebuje péči více než kdy jindy. Těhotenství je pro celý organismus zátěž a proto je tolik důležité o sebe kontinuálně pečovat v průběhu celé této doby. 

 

péče o těhotnou ženu

PŘEDPORODNÍ RITUÁL

Ráda pro Vás naplánuji a připravím předporodní rituál. Užijete si péči svých blízkých těsně před porodem a budete se cítit jako královna! 

Cena rituálu

 

BYlinná napářka při porodu

Skvělý prostředek, jak uvolnit porodní cesty a pánevní vazy ke konci těhotenství je právě bylinná napářka. Navíc si při ní dopřejete voňavou péči a prohřejete celé tělo. Bylinná napářka je perfektním pomocníkem i při porodu, kde opět pomáhá s uvolňováním a prohříváním celé oblasti pánve.

Více info

 

těhotenská masáž

Ráda Vás namasíruji v těhotenství i Vás takto mohu opečovat i po porodu. V těhotenství a v šestinedělí je potřeba dobře pečovat o své tělo, které dává život novému človíčku 🙂

 

aromaterapie

Před, při i po porodu lze využívat aromaterapeutické esenciální oleje nebo hydroláty k uvolnění vazů, zahnání nevolností, do koupele, na bolesti hlavy, křížové bolesti. U porodu pak lze využívat některých vonných olejů k silnějším kontrakcím, které Vás dovedou rychleji k miminku. Uvolní napětí, pomohou od bolesti nebo poskytnou osvěžení. 

 

rebozo

Pomocí reboza lze dosáhnout správné aktivace vazů a tím docílit správné polohy miminka v děloze (tzv. technika SPINNING BABIES) či opečovat (namasírovat) Vaše tělo při porodu a po porodu.